tel./fax 32 234 01 02

kom. 512 290 049

Pasy gumowe

Pasy gumowe produkowane są z czystej gumy lub zbrojonej tkaniną z przeznaczeniem do różnych celów – np. jako taśmy przenośnikowe, elementy do utwardzania terenu, dróg dojazdowych, placów przeładunkowych, czy składów na materiał. W produkcji naszych pasów stosowane są gumy o różnych twardościach oraz właściwościach, celem jak najlepszego dopasowania do konkretnego zastosowania.

Produkujemy pasy gumowe o maksymalnej szerokości – do 700 mm i długości do kilkunastu metrów, grubości od kilku do kilkudziesięciu milimetrów, dlatego ich zastosowanie jest tak wszechstronne, zależy jedynie od specyfikacji nadesłanej przez klienta. Pasy gumowe produkowane są z gum olejoodpornych, termoodpornych, trudnościeralnych i innych o różnych twardościach oraz właściwościach.

Na życzenie klienta pasy gumowe przycinamy do żądanego kształtu i wycinamy otwory. Powierzchnie wykonane z takiego materiału są bardzo ekonomiczne, zarazem łatwe w montażu i demontażu, co dodatkowo wpływa na ich możliwości wykorzystania. Jako producent, nie pośrednik zapewniamy wysoką jakość materiału oraz dobry stosunek jakość/cena.